منوی اصلی

خدمات

طراحی

خدمات چاپ

  کارت ویزیت

  هدایای تبلیغاتی

  تبلیغات تقویم دیواری 96

 تقویم دیواری 96

 

مزایای چاپ تقویم دیواری 96 به صورت اختصاصی:
1- افزایش کیفیت چاپی تقویم دیواری به این دلیل که فیلم و زینک به طور اختصاصی برای شما بسته می شود و تنها طرح تقویم دیواری شرکت شما در فرم چاپی قرار می گیرد؛ لذا امکان تطبیق رنگ با طرح برای ماشینچی بیش تر از فرم عمومی می باشد.
2- تمامی تقویم به دلخواه مشتری طراحی می شود و فضای تبلیغاتی تقویم محدود نمی باشد، در هر طول و عرضی از سایز اصلی برگه می توان تبلیغات شما را درج نمود.
3- امکان چاپ تبلیغات به صورت تمام رنگی: در تقویم های آماده امکان چاپ تک رنگ افست و یا سیلک تک رنگ وجود دارد که تبلیغات و شماره تماس مشتری درج می شود ولی در تقویم اختصاصی تبلیغات مشتری و حتی عکس محصولات به صورت چهار رنگ ( تمام رنگی ) چاپ می گردد.
4- کاهش قیمت تمام شده: به دلیل اینکه تقویم دیواری یکباره برای شما چاپ می شود و نیازی نیست روی تقویم از قبل چاپ شده، تبلیغات را درج نمود، فرآیند چاپی کمتری طی می گردد و قیمت تمام شده مناسب تر می باشد.
5- تنوع جنس: قیمت های ذکر شده در لیست قیمت جهت چاپ بر روی گلاسه 170 گرم با چاپ چهار رنگ افست می باشد ( بدون روکش ) ولی بنا به درخواست مشتری می توان تقویم ها را با کمی افزایش قیمت بر روی کاغذهای سنگین تر و یا با روکش یووی چاپ کرد.
لازم به ذکر است هزینه های ذکر شده برای تقویم ها بدون محاسبه هزینه شیرازه، فنر و یا ترتیب است که در صورت نیاز، این هزینه ها جداگانه محاسبه می گردد؛ ضمن اینکه سفارشات بالای 5.000 عدد تخفیف دارد.
سررسید ریحان ارائه دهنده انواع تقویم دیواری اختصاصی تک برگی و چهار برگی در سایزهای 25×35 سانتی متر، 35×50 سانتی متر و 33×70 می باشد.

 

 

________________________________________

 

برای سفارش محصول ، مشاوره ، استعلام قیمت  با اطلاعات زیر با ما در تماس باشید.

 

همراه :    2408 918 0914    -     5922 302 0914

 

تلفن دفتر : 1819 3554 - 041

 

کانال تلگرامی : http://telegram.me/tabrizprint_ir  

 

ایمیل :  tabrizprint@yahoo.com

 

آدرس دفتر  : تبریز / خیابان محققی (امین ) روبروی کفش ملی/ جنب بانک صادرات / پاساژ کریمی / طبقه همکف / پلاک 5  - طراحی و چاپ تبریزپرینت

بازديد : 462 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : : تقویم دیواری 96
static ©