منوی اصلی

خدمات

طراحی

خدمات چاپ

  کارت ویزیت

  هدایای تبلیغاتی

  تبلیغات چاپ سیلک

چاپ سیلک

 دارای تنوع زیاد چاپ اجسام مختلف

به وسیله ی این نوع چاپ می‌ شود بر روی هر وسیله ی  صنعتی‌ و تزئینی مسطح و صاف مانند: پارچه، حوله،روسری، نایلکس، کیف دستی، شیشه (مانند شیشه جلو بخاری)، کارتن، و ... و هر وسیله ی گرد مانند مثل: انواع بطری‌های پلاستیکی و شیشه‌ای، ظروف یکبار مصرف،  فیلتر خودرو، ظرفهای بسته‌بندی صنعتی ماند ظرف گریس و ... تصویر خود را چاپ کرد. در هیچ نوع چاپی این تنوع دیده نمی شود. به وسیله ی  این روش می‌توان بر روی مواد مختلف چاپ‌های تک‌رنگ یا چندرنگ را انجام دهید. با سیلک‌اسکرین می‌توان روی انواع مواد مانند پارچه و چینی و سرامیک و فلز و غیره تصویر مورد نظر خود را چاپ کنید. با چاپ سیلک می‌توان روی اجسام با شکلهای مدور و غیر مسطح نیز عمل چاپ را انجام دهیدکه از این نظر در بین روشهای چاپی منحصربه‌فرد است. این نوع چاپ برای چاپ تبلیغی بر روی اشیای گوناگون مثل تقویم و سررسید و لیوان و کاغذ بکار می‌رود. این خود یکی از بهترین دلایل استفاده از این چاپ برای چاپ روی تی شرت است.

نیاز به فضای کم

چاپ سیلک را می توان در فضا های کوچک انجام داد.

نکته مهم دیگر چاپ سیلک هزینه پایین و یادگیری ساده است.

تنوع در رنگ ها

مواردی که در بالا ذکر شده است تنها بخشی از توانائی چاپ سیلک می توان نام برد. برای همه ی این ها لازم است که موقع چاپ کردن تصویر از رنگ های متنوع از قبیل (پی وی سی)، رنگ های (یو وی) و رنگ های روغنی و غیره استفاده شود. این تنوع رنگی را نمی توان در دیگر چاپ ها استفاده کرد

به صرفه بودن در تیراژهای پائین

برای چاپ محدود در تیراژ پایین چاپ سیلک بهترین گزینه است. به طور مثال کسی که می خواهد 2000 عدد کیف دستی را چاپ کند از چاپ سیلک استفاده می کند. همه ی این موارد کمک می کند که چاپ روی تی شرت را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

شفافیت چاپ و زیبائی

قرار گرفتن مستقیم رنگ روی قطعه کار، باعث می‌شود که رنگ درخشنده و زنده ای  بر روی وسیله چاپی به وجود بیاید. در بقیه چاپها معمولا رنگ بعد از انتقال یافتن بر روی یک سری وسایل، بر روی وسیله کار می‌نشیند و این اتفاق از درخشندگی کار کم می کند.

 

________________________________________

 

برای سفارش محصول ، مشاوره ، استعلام قیمت  با اطلاعات زیر با ما در تماس باشید.

 

همراه :    2408 918 0914    -     5922 302 0914

 

تلفن دفتر : 1819 3554 - 041

 

کانال تلگرامی : http://telegram.me/tabrizprint_ir  

 

ایمیل :  tabrizprint@yahoo.com

 

آدرس دفتر  : تبریز / خیابان محققی (امین ) روبروی کفش ملی/ جنب بانک صادرات / پاساژ کریمی / طبقه همکف / پلاک 5  - طراحی و چاپ تبریزپرینت

 

بازديد : 387 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : : چاپ سیلک
static ©